Kategórie

Výrobcovia

Schleich 42569 rozšírenie stajne pre kone

Schleich

42569

5+
rozmery balenia : 42 x 12,5 x 18 cm

Cena: 32,21 € s DPH

-5%

33,90 € s DPH

Skladom


Schleich 42569 rozšírenie stajne pre kone

Po všetkom tom jazdení, skákaní a upratovaní sa každý kôň teší na prestávku. Najlepšie to pre nich je v útulnej stajni pre kone z kolekcie schleich® HORSE CLUB. Nájdu tu všetko, po čom konské srdce túži: Môžu sa najesť pri žľabe na krmivo a napájačka uhasí smäd aj toho najväčšieho koňa.

Viac detailov

Schleich 42569 rozšírenie stajne pre kone

Po všetkom tom jazdení, skákaní a upratovaní sa každý kôň teší na prestávku. Najlepšie to pre nich je v útulnej stajni pre kone z kolekcie schleich® HORSE CLUB. Nájdu tu všetko, po čom konské srdce túži: Môžu sa najesť pri žľabe na krmivo a napájačka uhasí smäd aj toho najväčšieho koňa. Jediné, čo chýba, je stroj na zmrzlinu. Našťastie môžeš box podľa nálady zavrieť alebo nechať otvorený. Kone ho majú najradšej otvorený, aby sa mohli pochváliť svojimi medailami pre šampiónov. Vystavené však majú iba skutočne špeciálne ceny. Inak by tu nezostalo žiadne miesto pre kone! V ktorej miestnosti sa cítiš najlepšie?

- obsah balenia : 1× anglický plnokrvný žrebec, 1× box pre kone, 1× napájačka, 1× stojan na seno, 2× prvok výbehu dlhý, 1× prvok výbehu krátky
- rozmery balenia : 42,0 x 12,5 x 18,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: