Schleich Horse Club figúrky

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Schleich 42415 Karavan na tajné stretnutia členov klubu

Schleich

42415

5+
33 x 13 x 23 cm

Cena: 59,90 € s DPH

-9,00 €

68,90 € s DPH

Skladom


Jedného dňa, predtým než Hannah dovŕšila svoje 12-te narodeniny, jej kamarátky objavili tento starý karaván a rozhodli sa z neho urobiť miesto na tajné stretnutia členov klubu. Hannah, Lisa, Sofia a Sarah sa tu pravidelne stretávajú, aby sa poradili pred každým dôležitým rozhodnutím.

Viac detailov

Jedného dňa, predtým než Hannah dovŕšila svoje 12-te narodeniny, jej kamarátky objavili tento starý karaván a rozhodli sa z neho urobiť miesto na tajné stretnutia členov klubu. Hannah, Lisa, Sofia a Sarah sa tu pravidelne stretávajú, aby sa poradili pred každým dôležitým rozhodnutím. Strecha karavanu je odnímateľná. Dievčatá tu trávia veľa času oddychom pri skladacom stolíku, sediac na pohodlnej sedačke s vankúšmi. Je to miesto ich tajných stretnutí. Mnohé časti sú funkčné - napr. skladací stôl, posuvné okenice, dvere, sklopné slnečníky. Vankúše sú vyrobené zo skutočného textilu. Karavan sa dá dokonca jednoducho pripojiť aj k Pick-up autu!
Obsah balenia : 1x postavička dievčaťa, 1x karavan, 1x veverička, 1x rebrík, 1x stolička, 1x slnečník, 1x stolík na terasu, 1x sedačka, 1x obývací priestor, 1x lampa, 1x kvetinová schránka, 1x lanový rebrík, 2x odznak, 1x sedlo, 1x uzáver, 1x rebierka, 1x držiak, 1x stojan na seno, 1x kefka, 1x balík slamy, 1x vedierko, 1x jablká, 2x vankúše, 1x táborák, 1x fľaša, 2x hrnček, 2x poháre, 1x kľúče, 1x záhonová rastlina, 3x kmeň stromu, 1x nálepka, 1x návod na montáž.
Schleich® 42415 karavan na tajné stretnutia členov klubu obsahuje všetky doplnky ako na obrázku (podrobný zoznam dielov nájdete v priloženom *.pdf dokumente s návodom na montáž na posledných stranách).

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: