Kategórie

Výrobcovia

Schleich 42338 Veľké parkurové závodisko s koňmi

Schleich

42338

5+
39 x 16,5 x 37,5 cm

Cena: 75,90 € s DPH

-4,00 €

79,90 € s DPH

Skladom


Veľká parkúrová šou sa začína! Na stupeň víťaza sa postaví len jazdec s najmenším počtom trestných bodov. Dostane krásnu trofej a kôň veniec pre víťaza. Aby sa zabránilo zraneniu koní, kamenné múry sa nestavajú zo skutočných kameňov. 

Viac detailov

Veľká parkúrová šou sa začína! Na stupeň víťaza sa postaví len jazdec s najmenším počtom trestných bodov. Dostane krásnu trofej a kôň veniec pre víťaza. Aby sa zabránilo zraneniu koní, kamenné múry sa nestavajú zo skutočných kameňov. Táto šou je veľkou výzvou pre jazdcov a ich kone. Pred skokom cez kamenný múr je nutné sústrediť sa. Skok cez vodu je tiež ťažkou skúškou. Mnohé kone by sa trblietavej vode najradšej vyhli. Skok cez drevené laty dáva tiež zabrať. Nestačí si dávať pozor na trestné body, rozhoduje aj čas. Dráha môže byť upravená na mnoho spôsobov - s použitím vlajok, značiek, stromov a početných prekážok. V tomto krásnom sete sú navyše nastaviteľné prekážky, oplotenie, ktoré možno spájať a dekoračné predmety k úprave pódia. Individuálna možnosť zostavenia a mnoho herných funkcií poskytnú neobmedzenú zábavu. Prekážky sa dajú rôzne usporiadať a používať ploty ako výbeh pre kone.
Schleich® 42346 veľké parkúrové závodisko obsahuje všetky doplnky ako na obrázku (podrobný zoznam dielov nájdete v priloženom *.pdf dokumente s návodom na montáž na posledných stranách).

Prílohy na stiahnutie

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: