Kategórie

Výrobcovia

Schleich 42344 Stajňa s koňmi a príslušenstvom - biela

Schleich

42344

3+
83 x 26 x 39 cm

Cena: 97,90 € s DPH

-10,00 €

107,90 € s DPH

Skladom


Stajňa s príslušenstvom je nádherná budova, ktorá je kópiou skutočného žrebčinca s mnohými hracími variantmi. Jeho variabilita a reálny vzhľad zaujme všetkých milovníkov koní.

Viac detailov

Konská stajňa z edície Horse Club od Schleich je vo všetkých smeroch vernou kópiou skutočnej, plnej spokojných koní, o ktoré je dôkladne postarané. Ak sú vaše deti milovníkmi týchto ušľachtilých zvierat, stajňa bude pre ne ideálnou voľbou. Môžete ich potešiť aj ďalšími koňmi a príslušenstvom z rovnakej edície – vybavenie stajne je s nimi totiž kompatibilné. Deti sa zoznámia so starostlivosťou o kone, ich kŕmením a zažijú i množstvo dobrodružstiev. V pohodlí domova si na vlastnej koži vyskúšajú všetko, čo patrí k pravidelnému staraniu sa o koňa – česanie, prípravu krmiva a výbehu či tréningy. Stajňa pozostáva z výrazom tváre i stavbou tela realisticky pôsobiacich figúrok. Zútulní ju stojan na seno, napájadlo a žardiniéra s kvetmi.

Dokonale útulná a autentická stajňa

Táto stajňa je splnením detských snov. Dosky namaľované nabielo vyzerajú ako ozajstné, nechýbajú ružové okná, kvety a zelené dvere pozývajúce na návštevu. Na každého koňa čaká priestranný a čistý box. V stajni prevláda poriadok – každá vec a bohaté príslušenstvo majú svoje miesto. Nazrite aj do štýlového vonkajšieho výbehu.

Fantázii sa medze nekladú

Detská predstavivosť nepozná hranice. Otvára dvere fantázii, vďaka čomu sa deti dokážu dokonale hrať. Táto úchvatná stajňa s prepracovaným bohatým príslušenstvom je vernou kópiou skutočného žrebčína, čo ich naozaj očarí.

Kvalita je na prvom mieste

Obľúbená značka Schleich patrí k najväčším nemeckým výrobcom hračiek. K jej hlavným pilierom patria kvalita, bezpečnosť a prepracovanie do najmenšieho detailu. Hračky Schleich sú dostupné v predajniach vo viac ako 50 krajinách sveta.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: