Schleich Wild Life figúrky

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Latest posts

Schleich 42410 terénne auto s navijákom

Schleich

42410

5+
27 x 15 x 14,5 cm

Cena: 32,60 € s DPH

-3,00 €

35,60 € s DPH

Skladom


Je čas na dobrodružstvo! Pripojme sa k Davidovi a šimpanzovi... Je to jeho verný spoločník. Naviják je možné upevniť na prednú a zadnú časť vozidla. Vydajme sa na svoju divokú cestu džungľou! Možno zachránime zopár zranených zvierat... Vezmeme ich na výskumnú stanicu CROCO. Figúrky Schleich sú výnimočne detailné, krásne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť.

Viac detailov

Schleich 42410 terénne auto s navijákom.
Je čas na dobrodružstvo! Pripojme sa k Davidovi a šimpanzovi... Je to jeho verný spoločník. Naviják je možné upevniť na prednú a zadnú časť vozidla. Vydajme sa na svoju divokú cestu džungľou! Možno zachránime zopár zranených zvierat... Vezmeme ich na výskumnú stanicu CROCO. Figúrky Schleich sú výnimočne detailné, krásne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť. Tento set je ideálnym doplnkom k výskumnej stanici 42350 CROCO. Vozidlo môže byť vytiahnuté z nebezpečného, hustého porastu pomocou navijáka! Naviják môže byť pripojený k zadnej časti vozidla alebo môže fungovať samostatne. Dĺžka lana je cca. 40 cm. Zimné pneumatiky majú hlboké ráfiky. Dvere sa otvárajú a zatvárajú. V aute je dostatok priestoru aj pre batožinu. Všetky prívesy Schleich je možné pripojiť k vozidlu.
Figúrky majú pohyblivé ruky a nohy.
- obsah balenia :
1 x vozidlo, 1 x navijak, 1 x David, 1 x šimpanz, 2 x benzínová nádoba, kolesá,1 x hliníková skrinka, 1 x lopatka, 1 x sekera, 1 x nôž, 1 x veterinárna súprava,1 x striekačka, 1 x stetoskop, 1 x masť, 1 x bandáž , 1 x nálepka
- rozmery balenia : 29,0 x 11,0 x 23,0 cm.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

22 ďalších produktov v rovnakej kategórii: