Kategórie

Výrobcovia

Schleich 42623 dobrodružstvo v divočine

Schleich

42623

3+
rozmery balenia : 19 x 6 x 15 cm

Cena: 22,90 € s DPH

-2,00 €

24,90 € s DPH

Skladom


Schleich 42623 dobrodružstvo v divočine

Vezmi si na chrbát dobrodružný batoh, austrálska divočina na teba čaká! V dobrodružstve v outbacku z kolekcie schleich® WILD LIFE sa stretneš s divokými zvieratami z ďalekého kontinentu. A nikde inde ich nenájdeš – možno jedine u teba doma na záhrade! Klokania rodinka je obzvlášť zvedavá a chce sa z tvojho pohára hneď napiť.

Viac detailov

Schleich 42623 dobrodružstvo v divočine

Vezmi si na chrbát dobrodružný batoh, austrálska divočina na teba čaká! V dobrodružstve v outbacku z kolekcie schleich® WILD LIFE sa stretneš s divokými zvieratami z ďalekého kontinentu. A nikde inde ich nenájdeš – možno jedine u teba doma na záhrade! Klokania rodinka je obzvlášť zvedavá a chce sa z tvojho pohára hneď napiť. Ale len ak je čerstvo natočená z kohútika. A divoký dingo sa stane tvojím najlepším priateľom presne po 0,02 sekundách. Už teraz cítia, že sa k sebe dokonale hodíte. Spočiatku je možno trochu plachý, ale s ďalekohľadom ho môžeš zahliadnuť aj ďaleko vzadu medzi záhradným nábytkom. Môžeš sa pozerať, ako si dáva večeru. Alebo je to, čo práve hryzie, tvoja domáca úloha?

- obsah balenia : 1× ranger Tom, 1× klokania matka, 1× klokanie mláďa, 1× dingo, 1× batoh, 1× ďalekohľad, 1× hrnček, 1× peň
- rozmery balenia : 19,0 x 6,0 x 15,0 cm

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: