Kategórie

Výrobcovia

DOHÁNY Detská šmýkačka 120 cm - modrá

DOHÁNY TOYS

424-4

2+
130 x 95 x 72 cm

Cena: 29,90 € s DPH

-7,00 €

36,90 € s DPH

Skladom


Šmýkačka pre deti Dohány je vyrobená v kombinácii žltej a modrej farby s nožičkami.
UPOZORNENIE!!!
V prípade, že k detskej šmýkačke bude doobjednaný aj iný tovar, ktorý sa nedá zabaliť spolu so šmýkačkou do jedného balíka, ale vyžaduje si odoslanie ako samostatný druhý balík, na tento bude dodatočne pripočítané poštovné (na takéto objednávky sa nevzťahuje akcia doručenia zdarma nad 100,- EUR).

Viac detailov

Šmýkačka pre deti Dohány je vyrobená v kombinácii žltej a modrej farby s nožičkami. Jej krásne farebné prevedenie u detí vzbudzuje predstavivosť a fantáziu. Deti milujú kĺzanie na šmykľavke. Je vhodná od 24 mesiacov a deti ju môžu využívať dlhý čas. Detská šmykľavka je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré si zachovajú svoje vlastnosti počas dlhých rokov. Je využiteľná v každom ročnom období - na jar, v lete i na jeseň.
Šmýkačka je kvalitný európsky výrobok. Vďaka svojmu malému rozmeru sa zmestí kdekoľvek. Deti majú z kĺzania sa na šmykľavke veľkú radosť. V lete sa k nej jednoduchým spôsobom dá napojiť hadica a vytvorí sa kaskáda, ktorá premení šmykľavku na malý detský tobogan. Vzhľad šmykľavky pripomína rozprávkovú postavičku s nohami a očami. Je ľahko skladná, a preto sa pohodlne zmestí aj do detskej izby. Šmýkačka pre deti má pevnú plastovú konštrukciu s protišmykovými schodíkmi. Celková dĺžka plochy na šmýkanie je 120 cm. Nosnosť tejto detskej šmýkačky je až 50 kg.

UPOZORNENIE!!!
V prípade, že k detskej šmýkačke bude doobjednaný aj iný tovar, ktorý sa nedá zabaliť spolu so šmýkačkou do jedného balíka, ale vyžaduje si odoslanie ako samostatný druhý balík, na tento bude dodatočne pripočítané poštovné na základe hmotnosti balíka (na takéto objednávky sa nevzťahuje akcia doručenia zdarma nad 100,- EUR), ďakujeme za porozumenie.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

14 ďalších produktov v rovnakej kategórii: