Kategórie

Výrobcovia

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s jaskyňou, šmykľavkou, priehradou a 3 figúrkami

AquaPlay

AQ1642

3+
126 x 88 x 35 cm
80 x 56 x 54 cm

Cena: 99,99 € s DPH

Skladom


Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je fantastická vodná hračka najvyššej švédskej kvality. Táto vodná hra má zaujímavý prvok, vďaka čomu je jedinečná a ešte zábavnejšia. Ide o vyvýšenú horu s jaskyňou a priehradou.


Viac detailov

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je fantastická vodná hračka najvyššej švédskej kvality. Táto vodná hra má zaujímavý prvok, vďaka čomu je jedinečná a ešte zábavnejšia. Ide o vyvýšenú horu s jaskyňou a priehradou. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 3 zvieratká - medvedíka Boa, žabku Nilsa a kačičku Lottu. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou hravo učia o fyzikálnych princípoch vodyCelková výška vodnej hry s horskou jaskyňou je 35 cm, jej rozmery sú 126*8*35 cm.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou napúšťajú vodu do horskej priehrady alebo jazierka. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora rovnako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu dole šmykľavkou po vodnej dráhe.

Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu. AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov. Vďaka širokému spektru doplnkov, ktoré sa dajú využiť na rôzne spôsoby, Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. 

Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. S jednou vodnou cestou sa zahrá pohodlne aj viacero detí. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž. Vodná hra AquaPlay sa dá jednoducho poskladať a vďaka kvalitnému tesneniu pevne drží.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: