Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Vodná dráha pre deti AquaPlay Lock Box v kufríku s hrošíkom Wilmou a priehradou s vodnou pumpou od 3 rokov

AquaPlay

AQ1516

3+
85 x 65 x 22 cm
51 x 18 x 44 cm

Cena: 55,90 € s DPH

Skladom


Hra AquaPlay Lock Box je úžasná prenosná vodná hra, ktorú si zamilujú všetky deti od 3 rokov. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Detská vodná hra obsahuje milú postavičku - hrošíka Wilmu. Vodný systém na hranie má obľúbenú vodnú pumpu a priehradu, prístav so žeriavom na nakladanie tovaru, kontajnerovú loď, autíčko a vodné koleso na vírenie vody.

Viac detailov

Hra AquaPlay Lock Box je úžasná prenosná vodná hra, ktorú si zamilujú všetky deti od 3 rokov. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Detská vodná hra obsahuje milú postavičku - hrošíka Wilmu. Vodný systém na hranie má obľúbenú vodnú pumpu a priehradu, prístav so žeriavom na nakladanie tovaru, kontajnerovú loď, autíčko a vodné koleso na vírenie vody. Pohodlne sa s ňou zahrá jedno i viacero detí. Výhodou tejto vodnej hry je, že sa dá jednoducho poskladať do tvaru kufríka. Váš drobec si môže svoju obľúbenú hračku zobrať so sebou na výlet alebo na dovolenku a nikdy sa s ňou nebude nudiť. Rozmery vodnej hry sú 85*65*22 cm, jej celková výška je 22 cm.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria ju pomocou vodného kolesa, vozia svoje obľúbené zvieratko. AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú dráhu s loďkami, autíčkami, člnmi, trajektmi či zvieratkami. Záleží len na vás, koľko cenovo výhodných doplnkov si k vodnej dráhe doplníte.

Vďaka širokému spektru doplnkov, ktoré sa dajú využiť na rôzne spôsoby, Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž.

Navrhnutá vo Švédsku, vyrobená v Nemecku - to je vodná hra AquaPlay. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

3 ďalších produktov v rovnakej kategórii: