Kategórie

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Melissa & Doug Zvieratká na vymaľovanie - Koníky

Melissa & Doug

8867

8+
14 x 21 x 6 cm

Cena: 9,80 € s DPH

Skladom


Ozdobte koníka a žriebätko pomocou tejto kreatívnej súpravy, ktorá obsahuje 6 nádherných farieb.
Vaše dieťa miluje maľovanie a všetkých druhov predmetov? Sú prsty zafarbené farbami jeho živlom? S touto kreatívnou súpravou figúrok koní na maľovanie sa bude môcť venovať svojmu kreatívnemu koníčku! V balení nájdete 2 figúrky, ktoré čakajú na ozdobenie farbami.

Viac detailov

Vaše dieťa miluje maľovanie a všetkých druhov predmetov? Sú prsty zafarbené farbami jeho živlom? S touto kreatívnou súpravou figúrok koní na maľovanie sa bude môcť venovať svojmu kreatívnemu koníčku! V balení nájdete 2 figúrky, ktoré čakajú na ozdobenie farbami. Zvieratká je možné ľubovoľne farbiť pomocou farieb, ktoré sú súčasťou sady. Súčasťou je aj štetec, ktorý uľahčí maľovanie figúrok. Dieťa im môže dať ich prirodzené farby alebo popustiť uzdu fantázii a vytvoriť jedinečné vzory.

Súprava na výrobu figúrok koní sa dodáva s dvoma koníkmi pripravenými na ozdobenie, šiestimi nádobami s farbou a štetcom.

Melissa & Doug už viac ako 30 rokov vytvára krásne navrhnuté produkty, ktoré podnecujú predstavivosť a kreativitu, sú „zlatým štandardom hry v ranom detstve“. Každú hračku navrhujú podľa najvyšších štandardov kvality.

Súprava na výrobu figúrok koní je výnimočný darček pre deti od 8 rokov. 

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: