Kategórie

Výrobcovia

ISO 19186 Diamantové maľovanie 25x35cm - Britská mačka


ISO-19186

8+
25 x 35 cm

Cena: 6,90 € s DPH

Skladom


Plátno s predtlačeným obrázkom je pokryté ochrannou fóliou, ktorú odstraňujte vždy postupne tak, ako budete aplikovať jednotlivé farebné kamienky. Pri odstránení celej fólie naraz hrozí, že sa stratí viskozita lepidla a kamienky nebudú držať. Plátno obsahuje označenia, ktoré sú umiestnené aj na sáčkoch s kamienkami. Podľa týchto označení viete, kam je potrebné kamienky umiestňovať.

Viac detailov

Diamantové maľovanie spočíva vo vypĺňaní predtlačeného obrázku na plátne drobnými diamantmi rôznych farieb. Je to činnosť na mnoho hodín, ktorá si však nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti, budete potrebovať len trpezlivosť a precíznosť. Je to zaujímavý nápad na trávenie voľného času, ktorý se môže premeniť na nový, nevšedný koníček.

Zaujímate sa o tvorivú činnosť a baví vás, keď si môžete ozdobiť interiér niečím, čo ste si sami vyrobili? Potom neváhajte a vyskúšajte diamantové maľovanie!

Plátno s predtlačeným obrázkom je pokryté ochrannou fóliou, ktorú odstraňujte vždy postupne tak, ako budete aplikovať jednotlivé farebné kamienky. Pri odstránení celej fólie naraz hrozí, že sa stratí viskozita lepidla a kamienky nebudú držať. Plátno obsahuje označenia, ktoré sú umiestnené aj na sáčkoch s kamienkami. Podľa týchto označení viete, kam je potrebné kamienky umiestňovať. Najprv si do hrotu ceruzky naberte vosk (ceruzka aj vosk sú súčasťou balenia), vďaka ktorému sa kamienky ľahko prichytia na ceruzku. Potom kamienky ceruzkou aplikujte na plátno. Akonáhle máte obraz hotový - pokrytý na celej ploche kamienkami, môžete ho umiestniť do rámu a vznikne vám tak krásny obraz.

POZNÁMKA: Rám na obraz nie je súčasťou balenia!

Technické špecifikácie:

  • Materiál: tkanina pokrytá lepiacou vrstvou
  • Rozmery plátna: 30 x 40 cm
  • Rozmery obrázku: 25 x 35 cm

Obsah balenia:

  • sada farebných kamienkov balených vo vreckách
  • 1x plátno s predtlačeným obrázkom
  • 1x vosk pre manipuláciu s kamienkami
  • 1x ceruzka na aplikovanie kamienkov
  • 1x tácka na kamienky

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

25 ďalších produktov v rovnakej kategórii: