Kategórie

Výrobcovia

Animal Planet 387107 Krokodíl nílsky figúrka

Nové Animal Planet 387107 Krokodíl nílsky figúrka Zväčšiť
ANIMAL PLANET

387107

3+
19,5 x 6,7 x 3 cm

Cena: 7,50 € s DPH

Skladom


Animal Planet 387107 Krokodíl nílsky.
Krokodíl nílsky je druh krokodíla z čeľade krokodílovité. Vyskytuje sa v strednej a južnej Afrike. Dospelý jedinec krokodíla nílskeho meria 4 až 6 metrov a dosahuje hmotnosti okolo 750 kg. Mláďatá merajú po narodení 15 až 18 cm. Krokodíly majú úzke špicaté pysky, šedo-zelenú farbu a len štvrtý zub na dolnej čeľusti je viditeľný pri zavretých ústach.

Viac detailov

Animal Planet 387168 Aligátor s pohyblivou čeľusťou.
Krokodíl nílsky je druh krokodíla z čeľade krokodílovité. Vyskytuje sa v strednej a južnej Afrike. Dospelý jedinec krokodíla nílskeho meria 4 až 6 metrov a dosahuje hmotnosti okolo 750 kg. Je sfarbený olivovožltou alebo sivou farbou. Mláďatá merajú po narodení 15 až 18 cm.  Krokodíly majú úzke špicaté pysky, šedo-zelenú farbu a len štvrtý zub na dolnej čeľusti je viditeľný pri zavretých ústach.Spoločnosť Mojo sa od roku 2009 zaoberá dizajnom a výrobou vysoko-kvalitných modelov pre hru aj zberateľstvo. Poslaním firmy je vytvoriť modely s najlepšou kvalitou na trhu. Od roku 2012 firma zahájila spoluprácu s televíznym kanálom Discovery Animal Planet. Kombinácia vysoko profilovanej a medzinárodne uznávanej značky spolu so špičkovými modelmi zvierat sa ukázala ako nesmierne úspešná. V súčasnosti je sortiment značky Animal Planet k dispozícii vo viac ako 30 krajinách.

Slovo Mojo doslova znamená „vnútorná mágia". Cieľom firmy je prebudiť túto vnútornú mágiu a odhaliť dieťa, ktoré leží vo vnútri nás všetkých. Konečným cieľom firmy je vytváranie modelov, ktoré inšpirujú predstavivosť, podporujú pozitívnu rolu a vychovávajú a zároveň tiež zvyšujú povedomie o tomto krásnom svete, v ktorom žijeme.

Značka Animal Planet sa každoročne snaží vylepšovať, rozširovať a rozvíjať svoj sortiment postavičiek. Modely sú navrhnuté tak, aby potešily deti i zberateľov tým, že budú prechádzať líniou medzi realizmom a estetikou.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

18 ďalších produktov v rovnakej kategórii: