Kategórie

Výrobcovia

PLAYBOX Šablóna pre XL zažehľovacie korálky - auto

PLAYBOX

2456209-3

3+
17,5 - 20 cm x 13 - 15,5 cm
6

Cena: 3,60 € s DPH

Skladom


Toto balenie obsahuje jednu XL priehľadnú umelohmotnú šablónu v podobe autíčka, šablóna je vhodným doplnkom k zažehľovacím korálkam.
Zažehľovacie korálky Playbox pre dievčatá ale aj pre chlapcov sú výborným prostriedkom na precvičenie jemnej motoriky a trpezlivosti.

Viac detailov

Zažehľovacie korálky Playbox pre dievčatá ale aj pre chlapcov sú výborným prostriedkom na precvičenie jemnej motoriky a trpezlivosti. Deti ukladajú korálky na hrotovú podložku podľa návodu, alebo podľa svojej vlastnej fantázie. Keď je obrázok hotový, položí sa naň papier na pečenie a zažehlí žehličkou (zažehľovanie koráliek môže vykonávať len dospelá osoba, nikdy nie deti samé!). Po zažehlení sa obrázok môže vybrať z podložky a podložka je pripravená na tvorbu ďaľšieho obrázku.
Zažehľovacie korálky sú unikátne aj v tom, že okrem trénovania zručnosti, jemnej motoriky, trpezlivosti a fantázie vznikne deťom hotové dielo, s ktorým sa môžu ďalej hrať, prípadne si ho môžu tiež zavesiť na šnúrku.
Zažehľovacie korálky sa nemusia iba zažehliť, dajú sa použiť aj na navliekanie a deti si tak z nich môžu vytvoriť rôzne náramky, náhrdelníky a iné predmety.
Výrobca: Playbox, Švédsko.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: