Kategórie

Výrobcovia

PLAYBOX Zažehľovacie korálky - set 4000 ks - Dopravné prostriedky

PLAYBOX

2470901

5+
balenie: 27 x 18 x 5 cm

Cena: 16,50 € s DPH

Skladom


Zažehľovacie korálky Playbox pre dievčatá ale aj pre chlapcov sú výborným prostriedkom na precvičenie jemnej motoriky a trpezlivosti. Deti ukladajú korálky na hrotovú podložku podľa návodu, alebo podľa svojej vlastnej fantázie.  Keď je obrázok hotový, položí sa naň papier na pečenie a zažehlí žehličkou.

Viac detailov

Zažehľovacie korálky Playbox pre dievčatá ale aj pre chlapcov sú výborným prostriedkom na precvičenie jemnej motoriky a trpezlivosti. Deti ukladajú korálky na hrotovú podložku podľa návodu, alebo podľa svojej vlastnej fantázie.  Keď je obrázok hotový, položí sa naň papier na pečenie a zažehlí žehličkou (zažehľovanie koráliek môže vykonávať len dospelá osoba, nikdy nie deti samé!). Môže sa vybrať z podložky a podložka je pripravená na ďaľší obrázok. Zažehľovacie korálky sú unikátne aj v tom, že okrem trénovania zručnosti, jemnej motoriky, trpezlivosti a fantázie vznikne deťom hotové dielo, s ktorým sa môžu ďalej hrať, prípadne si ho môžu tiež zavesiť na šnúrku. Zažehľovacie korálky sa nemusia iba zažehliť, dajú sa použiť aj na navliekanie a deti si tak z nich môžu vytvoriť rôzne náramky, náhrdelníky a iné predmety.

Toto balenie obsahuje celkovo 4000 kusov koráliek s motívom dopravných prostriedkov v pestrých farbách a tiež šablóny na zažehlovanie koráliek.
Výrobca: Playbox, Švédsko.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: