Kategórie

Výrobcovia

PLAYBOX Zažehľovacie korálky vo vedierku - 5000 ks Metallic Mix

PLAYBOX Zažehľovacie korálky vo vedierku - 5000 ks Metallic Mix Zväčšiť
PLAYBOX

2455963

5+
12

Cena: 8,90 € s DPH

Skladom


Zažehľovacie korálky Playbox pre dievčatá ale aj pre chlapcov sú výborným prostriedkom na precvičenie jemnej motoriky a trpezlivosti. Deti ukladajú korálky na hrotovú podložku podľa návodu, alebo podľa svojej vlastnej fantázie. Keď je obrázok hotový, položí sa naň papier na pečenie a zažehlí žehličkou (zažehľovanie koráliek môže vykonávať len dospelá osoba, nikdy nie deti samé!).

Viac detailov

Zažehľovacie korálky Playbox pre dievčatá ale aj pre chlapcov sú výborným prostriedkom na precvičenie jemnej motoriky a trpezlivosti. Deti ukladajú korálky na hrotovú podložku podľa návodu, alebo podľa svojej vlastnej fantázie. Keď je obrázok hotový, položí sa naň papier na pečenie a zažehlí žehličkou (zažehľovanie koráliek môže vykonávať len dospelá osoba, nikdy nie deti samé!). Môže sa vybrať z podložky a podložka je pripravená na ďaľší obrázok. Zažehľovacie korálky sú unikátne aj v tom, že okrem trénovania zručnosti, jemnej motoriky, trpezlivosti a fantázie vznikne deťom hotové dielo, s ktorým sa môžu ďalej hrať, prípadne si ho môžu tiež zavesiť na šnúrku. Zažehľovacie korálky sa nemusia iba zažehliť, dajú sa použiť aj na navliekanie a deti si tak z nich môžu vytvoriť rôzne náramky, náhrdelníky a iné predmety.
Toto balenie obsahuje celkovo 5000 kusov koráliek v pestrých metalízovaných farbách, všetky korálky sú balené v praktickom umelo-hmotnom vedierku pre ľahšie skladovanie a prenášanie hračky.
Výrobca: Playbox, Švédsko.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: