Kategórie

Najpredávanejšie produkty

Výrobcovia

Jazwares Fortnite zberateľská sada Skull Squad figúrky - 14-dielny set

Znížená cena! Jazwares Fortnite zberateľská sada Skull Squad figúrky - 14-dielny set Zväčšiť
Jazwares

FNT0018H

8+
veľkosť figúrky: cca 10 cm

Cena: 56,81 € s DPH

-5%

59,80 € s DPH

Skladom


Jedna z najpopulárnejších hier posledných rokov, v ktorých sa pomocou stavania úkrytov i celých pevností snažíte prežiť ako posledný.
Sada pozostáva celkovo zo 14 dielov - 4 figúrky a k nim zbrane z kultového sveta počítačovej hry Fortnite Battle Royale.
Dokonale prepracovaný set s figúrkami, ktoré sú vybavené pohyblivými kĺbmi, zaručene poteší každého priaznivca tejto populárnej strielačky.

Viac detailov

Jedna z najpopulárnejších hier posledných rokov, ktorá prerazila spolu s trendom tzv. "Battle royale" hier, v ktorých sa pomocou stavania úkrytov i celých pevností a preskúmávaním snažíte prežiť ako posledný zo všetkých hráčov.

Táto sada pozostáva celkovo zo 14 dielov - obsahuje 4 figúrky a k nim zbrane z kultového sveta počítačovej hry Fortnite Battle Royale.
Dokonale prepracovaný set s figúrkami, ktoré sú vybavené pohyblivými kĺbmi, zaručene poteší každého priaznivca tejto populárnej strielačky.

Jazwares je Americká spoločnosť, ktorá vyrába licencované hračky a figúrky. Spolupracujú napríklad s Epic Games a ich hernou peckou Fortnite.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: