Kategórie

Výrobcovia

Jazwares Zberateľská figúrka Pokémon 11 cm - Sharpedo

Znížená cena! Jazwares Zberateľská figúrka Pokémon - Sharpedo 11 cm Zväčšiť
Jazwares

PKW95127

4+
výška cca 11 cm

Cena: 13,21 € s DPH

-5%

13,90 € s DPH

Skladom


Toto balenie pozostávajúce zo Sharpedo figúrky je dokonalým darčekom pre fanúšikov Pokémonov všetkých vekových kategórií. Figúrka je vysoká 11 cm a má viacero kĺbových bodov, čo uľahčuje jej pohyb. Každá figúrka je prepracovaná do detailov a vyzerá, akoby práve vystúpila z obľúbenej série. Získajte všetky kúsky v tejto kolekcii.
Viac detailov

Toto balenie pozostávajúce zo Sharpedo figúrky je dokonalým darčekom pre fanúšikov Pokémonov všetkých vekových kategórií. Figúrka je vysoká 11 cm a má viacero kĺbových bodov, čo uľahčuje jej pohyb. Každá figúrka je prepracovaná do detailov a vyzerá, akoby práve vystúpila z obľúbenej série. Získajte všetky kúsky v tejto kolekcii.

Zberateľské figúrky Pokémon sú miniaturizované modely postáv z populárnej série Pokémon. Sú vyrobené z rôznych materiálov ako plast, kov a gumový materiál. Figúrky sú často vyrábané v rôznych veľkostiach a detaile, sú dostupné pre mnoho populárnych Pokémon postáv. Zberatelia môžu zbierať figúrky a snažiť sa získať kompletnú sériu alebo ich používať na dekoráciu alebo ako hračky. Figúrky sú obľúbeným predmetom medzi fanúšikmi Pokémon a stali sa zberateľskou kultúrou.

Otázky k produktu

E-mail: *
Meno:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: